2A ELEKTROMARKET OTOMASYON olarak; sektördeki 25 yıllık tecrübesini endüstriyel elektrik ve otomasyon alanında daima ileriye taşımayı ve iş ortaklarına çözümler üretmeyi hedeflemektedir

Küreselleşme ile birlikte gelişen rekabet ortamında değerlerinden ödün vermeyen 2A Elektromarket Otomasyon; hızlı geri bildirim, sıcak insan ilişkileri ve değişime hızla uyum sağlaması sonucu elde etmiş olduğu tecrübe ile siz değerli müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını en doğru şekilde ele alarak sizlere zamanında, kaliteli, güvenilir ve ihtiyacınıza uygun çözümler getirmeyi amaç edinmiştir. Karşılıklı olarak güvenin, kazancın ve memnuniyetin en üst düzeyde sürdürülebilirliğini sağlamak amacıyla hizmet vermektedir.

İnanıyoruz ki; iyi bir işbirliği uzun soluklu ve güven üzerine inşa edilen sağlıklı bir ilişkiyle mümkündür. Sizin başarınızın bir parçası olmak bizim gururumuzdur.

MİSYON

Elektrik sektöründe; ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşterilerimizin beklentilerini en üst düzeyde karşılamak, güçlü ve alanında uzman ekibimiz ile müşterilerimize avantajlı fiyatlar sunmak.

VİZYON

Elektrik sektöründe öncü markaların ürünlerine herkesin ulaşabildiği avantajlı fiyat çözümleri üretmek. Türkiye'nin değer üreten firmalarına daha iyi hizmetler verebilmek vizyonumuzdur.